Home Aktualitet Policia, thir...

Policia, thirrje shoferëve: Respektoni vijat e bardha, stacionet e autobusëve dhe zonat pranë kryqëzimeve!

12
0

Komisariati i Policisë Rrugore Tiranë ka drejtuar thirrjen për drejtuesit e mjeteve që të respektojnë rregullat e qarkullimit për të shmangur kështu kaosin që krijohet në rrugë.

Thirrja e Policisë Rrugore:

Komisariati i Policisë Rrugore Tiranë u bën thirrje të gjithë drejtuesve të mjeteve:
Respektoni vijat e bardha, stacionet e autobusëve dhe zonat pranë kryqëzimeve!
Parkimet e gabuara pengojnë rrjedhën e trafikut dhe krijojnë kaos në rrugë.
Bëhuni shembull i mirë për të gjithë!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit