Home ShowBiz Të hash apo t...

Të hash apo të kërcesh?

238
0

Koreografi Albi Nako është vënë sërish në fokus të rrjeteve sociale për bullizmin që ka ushtruar ndaj një vajze të vogël, për shkak të peshës së saj.

Vajza është konkurente për kërcim në emisionin ”T’ka mami yll” dhe është ironizuar nga Nako për peshën, duke e pyetur nëse i pëlqen më shumë të kërcejë apo të ushqehet. Vajza i thotë se i pëlqen më shumë të kërcejë.

Po ashtu edhe anëtarja tjetër e jurisë, moderatorja Erjona Rusi e pyeti vajzën nëse do të ndalonte së ushqyeri për të kërcyer.

Albi Nako: Ty të pëlqen më shumë të ushqehesh apo të kërcesh?

Vajza: Të kërcej.

Albi Nako: Sigurtë?

Erjona Rusi: Domethënë do rrish pa ngrënë për të kërcyer?

Albi Nako: Jo nuk do rrijë pa ngrënë…

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit