Home Aktualitet Tirana bëhet ...

Tirana bëhet “Java e Lëvizshmërisë Europiane”

0
0

“Deri më 22 shtator, vjen në Tiranë “Java e Lëvizshmërisë Europiane” – Të gjithë bashkë për një qytet të pastër, duke minimizuar përdorimin e-ve dhe të përdorim më shumë-tat.”- shkruan Erion Veliaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit