Home Aktualitet 7 fshatra në ...

7 fshatra në Kolonjë dhe Korçë, kanë probleme me energjinë elektrike

0
0

Moti i keq ka sjellë probleme me furnizimin e energjisë elektrike në 7 fshatra të Kolonjës dhe të Korçës. Raportohet se ndërprereja e energjisë elektrike është shkaktuar nga një defekti në nënstacionin e Mollasit, në Ersekë. Pritet që OSHEE të riparojë defektin dhe të rivendosë lidhjen e energjisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit