Home Aktualitet Automjeti në ...

Automjeti në Fushë-Krujë përplas të moshuarin, 72-vjeçari përfundon në spital

18
0

Një shofer në Fushë Krujë ka përplasur me automjet një të moshuar. Bëhet se pasi u godit nga automjeti që drejtohej nga G. B., 72-vjeçari është dërguar në Qendrën Shëndetësore Fushë Krujë ku po merr kujdes shëndetësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit