Home ShowBiz Deputetja e K...

Deputetja e Kuvendit të Kosovës puth në buzë një vajzë! Publikon videon në rrjetet sociale

18
0

Adriana Matoshi ka zgjedhur mënyrën më të pazakontë për të uruar shoqen e saj me rastin e ditëlindjes.Aktorja e njohur i ka habitur të gjithë me videot e publikuara në Instastory, ku shihet në makinë me shoqen e saj.

Në një moment, Adriana kthen kokën dhe i dhuron një puthje të shpejtë në buzë mikeshës së saj, e cila reagon shumë e habitur, pasi nuk e priste diçka të tillë.

“Ajo është shoqja ime e ngushtë dhe doja të realizoja këtë sfidë, sepse ajo nuk ishte një përdoruese e ‘TikTok’, dhe nuk kishte asnjë ide për këtë!”, shkroi Matoshi krahas videos.

Aktorja është në një lidhje dashurie me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, i cili është 19 vite më i vogël se ajo. Megjithatë, mosha nuk ka qenë aspak pengesë për dyshen, të cilët shijojnë çdo moment që kalojnë bashkë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit