Home Aktualitet Emri i polici...

Emri i policit të vrarë shfaqet në “Times Square”, ja çfarë mesazhi jepet

3
0

Vrasja e policit Afrim Bunjakut i cili u shpall hero nga shteti i Kosovës, ka nxitur reagime në të gjithë botën.

Në sheshin “Times Square” në New York, në ekranin gjigant është shfaqur logoja e policisë bashkë me atë të UÇK-së dhe FSK-së. “Faleminderit heronjve tanë, Policisë së Kosovës. Rroftë Kosova Republikë”, ishte mbishkrimi që ishte vendosur tek fotografia ku shihej logoja e Policisë së Kosovës.

Në fotografinë tjetër ku shihej logo e UÇK-së shkruhej “Të vdesësh për atdhe është sikur të rilindësh përsëri-Afrim Bunjaku”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit