Home ShowBiz Manjola Nallb...

Manjola Nallbani nuk njeh moshë, tregon trupin si “bishë” në plazh

366
0

Artistja mjaft e dashur nga publiku, Manjola Nallbani festoi pak ditë më parë datëlindjen. Edhe pse tashmë i ka kaluar të 50-at, ajo tregon se ka një fizik të admirueshëm. Këtë e ka treguar me anë të disa fotove nga është duke pushuar, duke treguar se vitet për të janë thjesht numra. Këngëtarja ka pozuar me një palë bikini të zeza në imazhet e fundit që ajo ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. Ajo ka ndarë dhe në Instastory imazhe nga pushimet.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit