Home Aktualitet Mbytet pushue...

Mbytet pushuesi në plazhin e Durrësit

8
0

Një tjetër pushues është mbytur tragjikisht në bregdetin shqiptar.

Mësohet se ka ndërruar jetë duke u larë në det i moshuari Sh. Xh., banues në Durrës.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 17.08.2021, në orën 16:30, në Sektor Rinia, është mbytur duke u larë në det shtetasi Sh. Xh., 76 vjeç, banues në Durrës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit