Home Bota Nuk është mit...

Nuk është miting, është radha që po mbajnë njerëzit në Dubai për të blerë iPhone 15 (VIDEO)

7
0

Kjo video është regjistruar në një nga qendrat tregtare më të mëdha në botë.

Dalja në treg e iPhone 15 u prit me entuziazëm dhe shumica e njerëzve vrapuan për ta blerë të parët. Kështu holli përpara dyqanit nuk mjaftoi, por radha shkoi deri në katin e dytë të ndërtesës.

Këto pamje, edhe njëherë vërtetojnë dobësinë që përdoruesit kanë për iPhone dhe popullatitetin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit