Home ShowBiz Pas lirimit n...

Pas lirimit nga paraburgimi, Enca ka një mesazh: Ata po studionin ballkonin tim

0
0

Këngëtarja Enca Haxhia e cila pushtoi mediat për disa ditë, ka reaguar pas lirimit nga burgu, ku u arrestua për kultivim të bimëve narkotike, pasi në banesën e saj u gjetën 5 vazo me rrënjë kanabisi.

Me anë të një postimi në “Instastory”, Enca shkruan se u është shumë mirënjohëse fansave të saj që e kanë mbështetur, teksa i ka konsideruar momentin e arrestimit dhe ditët që kaloi në paraburgim shumë të vështira.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova”,-shkruan Enca.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit