Lirohen nga burgu dy ish deputetët socialistë

Lirohen dy ish deputetët e PS-së Arben Ndoka dhe Arben Cuko, të cilët u arrestuan në sajë të operacionit ‘Vol-Vo4’.

Mësohet se gjykata i ka caktuar atyre masën e sigurisë ‘arrest shtëpie’.

Arben Noka

SHKARKO APP