Home Aktualitet VIDEO/ Ekipi ...

VIDEO/ Ekipi i Kombëtares gati për sfidën në ”Air Albania”

0
0

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe do të luhet sot më 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Gjithçka duket gati në stadium dhe dhomat e zhveshjes së kuqezinjve janë gati. Tanët, si pritës në këtë përballje do luajnë me fanellën e parë dhe ngjyrat kuqezi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit