Home Aktualitet 200 marinsa a...

200 marinsa amerikanë mbërrijnë në Kosovë

1
0

Sulmuesit serbë kanë dashur që të marrin peng pelegrinët në kishë dhe mbrëmë vonë në Kosovë kanë zbarkuar 200 marinsa amerikanë me pajisje të sofistikuara.

Sipas tij ky grup i strukturuar kriminal ka disa vite që vepron në veri të vendit, stërvitur i menaxhuar dhe koordinuar nga shërbimet sekrete serbe dhe të ndihmuar edhe nga ekspertë rusë.

Ka edhe grupe të tjera që janë identifikuar. Vitet e fundit këto grupe janë ndihmuar edhe nga kisha serbe.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit