Home Aktualitet Dosja “...

Dosja “SKY ECC” do trondisë krejt shoqërinë shqiptare, emra VIP në hetime nga SPAK-u

177
0

Burime nga organet ligjzbatuese, të cilat muajt e fundit po bëjnë arrestime, tregojnë se nga zbërthimi i aplikacionit SKY ECC po dalin emra VIP si autorë, bashkëpunëtorë në ngjarje kriminale apo korrupsioni.

Çudira të mëdha kanë ndodhur në Shqipëri, por jo vetëm, me këtë aplikacion që tani po çon drejt prangave politikanë, pushtetarë dhe ish-pushtetarë, grupe kriminale,etj.

Do të kemi emra që do të tronditet politika dhe media!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit