Home ShowBiz FOTO/ Vajza e...

FOTO/ Vajza e Monica Belluccit magjeps Romën, na kujton nënën e saj para 23 viteve

625
0

Deva Cassel, vajza e aktores së famshme italiane Monica Bellucci, ka mahnitur në rrugët e Romës duke xhiruar një reklamë për markën Dolce & Gabbana. 18-vjeçarja është fotografuar pranë Fontana di Trevi, me një minifund të zi.

18-vjeçarja, babai i së cilës është aktori francez Vincent Cassel. Ajo ka rreth 1 milion ndjekës në Instagram dhe ka nisur të ndjekë tashmë hapat e prindërve të saj, pasi ka firmosur një kontratë për një serial të ri në Netflix.

Këto foto risjellin filmin e famshëm ”Malena”, ku nëna e saj para 23 vite ecte në rrugët dhe magjepste burrat.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit