Home ShowBiz Pjesë e juris...

Pjesë e jurisë së “DWTS”? Olta Gixhari tregon të vërtetën

0
0

Olta Gixhari do të jetë anëtarja e katërt e jurisë së “Dancing With the Stars”? Ky lajm është prej ditësh në portale. Ndonëse nuk ka një datë se kur fillon ky program, po zbulohen konkurrentët dhe pjesëtarët e jurisë.

Në lidhje me këto lajme ka reaguar vetë Olta. Në një bisedë me ndjekësit e saj në Instagram, Olta ka publikuar një prej pyetjeve lidhur me formatin, duke dhënë një përgjigjje që as nuk e konfirmon, e as nuk e mohon.

“Mos u merrni me thashetheme”, shkruan ajo.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit