Home Aktualitet Pse u vra nën...

Pse u vra nëna e katër fëmijëve nga burri? Zbardhet shkaku i krimit të rëndë

29
0

Një tjetër grua u vra nga dora e bashkëshortit. Qemal Bici, i cili vrau të shoqen një ditë më parë në Librazhd, e akuzonte gruan se e tradhëtonte me drejtorin e shkollës në Dragostunjë. Dyshja kanë pasur edhe konflikte të mëparshme për të njëjtin shkak, por asnjëherë nuk i kishin ndjekur në rrugë ligjore. Bici pas sherreve me gruan, Lumturie Bici kishte arritur që të përzinte drejtorin e shkollës nga fshati Dragostunjë dhe ta dërgonte në një tjetër fshat. Pasi vrau me sopatë gruan, ai vari veten me litar.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit