Home Bota U tha se ka v...

U tha se ka veshur pantallonat mbrapsht, si qëndron e vërteta me daljen e fundit të Donald Trump

8
0

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump ka marrë pjesë në konventën e Demokratëve në shtetin amerikan të Karolinës së Veriut, por të gjithë fiksuan vetëm një detaj.

Pantallonat e tij dukeshin shumë të çuditshme dhe filloi të qarkullojë teoria se ai mund t’i ketë veshur mbrapsht.

Por në fund doli se pantallonat nuk kishin zinxhir në pjesën e përparme dhe prandaj dukeshin në atë mënyrë. Nuk është hera e parë që Trump tërheq vëmendjen me daljet e tij publike.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit