Home ShowBiz Aktorja e njo...

Aktorja e njohur infektohet me COVID pavarësisht se është vaksinuar

17
0

Melissa Joan Hart ka rezultuar pozitive për Covid-19 pavarësisht se është vaksinuar. Aktorja 45-vjeçare ndau lajmin nëpërmjet një videoje në Instagram, duke thënë se mund të ishte infektuar nga një prej fëmijëve të saj.

“Unë kam Covid-19. Jam vaksinuar dhe jam prekur nga virusi. Është shumë keq. Po më rëndon në gjoks, është e vështirë të marr frymë. Një nga fëmijët e mi, mendoj se e ka deri më tani. Po lutem që të tjerët të jenë mirë.”, tha aktorja.

“Mezi marr frymë”, aktorja e njohur infektohet me COVID

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit