Home Aktualitet Përlotet iran...

Përlotet iraniani dhe trondit me rrëfimin: Në kampin e Manzës pë*rdhunohen vajzat dhe djemtë

1797
0

Çfarë ndodh në kampin MEK në Manzë me iranianët? Një ish-anëtar i MEK, që është arratisur nga kampi i muxhahedinëve, tregon se çfarë ndodh brenda rezidencës në Manzë të Durrësit. Ai thotë se në atë kamp ka pë*rdhunim si të vajzave dhe të djemëve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit