Home ShowBiz Rita Ora shfa...

Rita Ora shfaqet joshëse me fustanin ngjitur pas trupit

9
0

Rita Ora është ende në Australi, si pjesë e jurisë së “The Voice”.

Gjatë qëndrimit atje padyshim që po kalon kohë edhe me shoqëri, duke sjell imazhe të shumta dhe për fansat.

Ajo së fundmi është parë duke shijuar kohën me të dashurin e saj Taika Waititi dhe aktoren Tessa Thomspson.

Derisa po aludohet shumë për të në rrjete sociale, Rita ka zgjedhur që të mahnit ndjekësit në rrjete sociale.

Bukuroshja bionde së fundmi është parë e veshur me një fusta, duke bërë që t’i theksohet fiziku i formësuar.

Flokët i kishte lënë të lira mbi supe, kurse për makijazh ka shkuar me disa nuanca më të hapura.

Pozat tërheqëse nga ana e saj tani janë bërë më të shpeshta, teksa edhe komentuesit po i presin mirë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit