Editorial | Gazeta Koha Jone | Page 77

Editorial

Home Editorial Page 77

Video editorial i ”Koha Jonë”: Kancelarja Merkel dhe kryeministri Rama!

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Kancelarja Merkel dhe kryeministri Rama!

Video editorial i ”Koha Jonë”: Merkel, Rama dhe Opozita!

0
Merkel, Rama dhe Opozita! Nga Daniel Muçaku- Sonte kancelarja gjermane Angela Merkel ndodhet në një vizitë zyrtare në S...

Video editorial i ”Koha Jonë”: A është e sigurtë jeta e Lulzim Bashës?

0
Nga Daniel Muçaku- Pas vendimit të kryetarit të PD-së, Lulzim Basha për përjashtimin e ish-liderit të PD-së, Sali Berisha ...

Video editorial i “Koha Jonë”: Rama luan pa ekip kundërshtar!

0
Rama luan pa ekip kundërshtar Opozita, siç tregojnë faktet e fundit të bëra publike, ishte e përçarë që përpara fushatës s...
EDITORIAL/ Sali Berisha korri atë qe mbolli

Video editorial i ”Koha Jonë”: Sali Berisha korri atë që mbolli!

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Sali Berisha korri atë që mbolli! Berisha korri atë që mbolli ! Nga Daniel Muçaku- ...

Video editorial i ”Koha Jonë”: Urgjent duhet Reformë Territoriale!

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Urgjent duhet Reformë Territoriale!

Video editorial i ”Koha Jonë”: Presidenti vonon dekretimin e kryeministrit!

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Presidenti vonon dekretimin e kryeministrit!  Presidenti vonon dekretimin e kryeminis...

Video editorial i ”Koha Jonë”: Meta, Berisha dhe Yuri Kim! Cili nga 5 “peshqit” e mëdhenj do arrestohet?

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Meta, Berisha dhe Yuri Kim! Meta, Berisha dhe Yuri Kim  Nga Daniel Muçaku- Reforma ...

Video editorial i ”Koha Jonë”: Taulant Balla, droni dhe Edi Rama!

0
Video editorial i ''Koha Jonë'': Taulant Balla, droni dhe Edi Rama! Balla, droni dhe Edi Rama Nga Daniel Muçaku-  ...