Home Aktualitet Me sa blihen ...

Me sa blihen e shiten dollari dhe euro ditën e sotme, çfarë ndodh me monedhat e tjera

55
0

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 95.8 lekë.

Monedha evropiane sot blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.1 lekë, ndërsa franga zvicerane blihet me 106.5 lekë dhe shitet me 108 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 117.5 lekë dhe do shitet me 119.5 lekë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit