Home ShowBiz Vdes aktorja ...

Vdes aktorja e njohur, pak ditë para ditëlindjes

280
0

Aktorja e “The World Turns”, Marnie Schulenburg, ka ndërruar jetë në moshën 37-vjeçare. Ajo vuante nga kanceri i gjirit dhe duket se nuk ja doli ta përballonte dot, disa ditë para se t’i mbushte 38 vite.

Schulenburg u bë e njohur përmes rolit të Alison Stewart nga 2007 deri në 2010.

Ajo gjithashtu ka marrë pjesë në shumë seriale si Blue Bloods, The Good Fight, Elementary dhe Divorce.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit