Home ShowBiz VIDEO/ &#8221...

VIDEO/ ”Të shoh si shok”, por Alba afrohen me Azemin dhe i jep një puthje shumë pasionante

25
0

Dashuria duket se do të lind në ”Big Brother Vip Kosova 2”. Alba, banorja nga Shkodra është pëlqyer nga disa djem, por ajo thotë se i sheh si shokë.

Por mes saj dhe Azemit mund të zhvillohet diçka, pasi ky i fundit ka deklaruar se është i dashuar me Albën.

Ajo i ka thënë se e sheh si shok, por mbrëmë pas Prime ata u panë shumë të afërt, madje Alba i dha edhe një puthe në faqe, por shumë pasionante. Dashuria pritet të lind në shtëpinë më të famshme në Kosovë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit