Kryebashkiaku Erion Veliaj poston pamje nga shkolla e re “Vaçe Zela” në Tiranë (VIDEO)

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka postuar pamje nga shkolla e re “Vaçe Zela” në kryeqytet.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me shkollën e re “Vaçe Zela” në kryeqytet, një tjetër shembëlltyrë e bindjes se Shqipëria është e ardhmja jonë, e cila po merr formë ditë pas dite, për të pritur 1500 fëmijë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Veliaj krahas pamjeve që sjell nga shkolla e re.

(Më poshtë klikoni “watch on Facebook për të parë videon me pamjet nga shkolla e re në Tiranë)

SHKARKO APP