Home Aktualitet Moment i veça...

Moment i veçantë në ”Air Albania”, tifozat kuq e zi festojnë 20 vjetorin

3
0

Gjatë fillimit të Shqipëri-Ishujt Faroe ku pjesa e parë u mbyll pa gola, tifozat kuq e zi kanë shpalosur edhe dekorin e tyre në 20 vjetorin e krijimit. Me fanellën e kuqe dhe me plis në kokë, mesazhi ishte “O sa mirë me qenë shqiptar”.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit