Home ShowBiz Në film me Ol...

Në film me Oltën dhe Luizin? Efi tregon pse refuzoi ftesën

1
0

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Efi ka treguar në “Shqipëria live” arsyen e refuzimi të ftesës për të qenë pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë”.

“Më erdhi një propozim, por absolutisht nuk e pranova sepse ishte një rol shumë i vogël”, tha Efi.

E pyetur nëse do të pranonte po t’i kishin ofruar një rol kryesor, Efi tha se do të kishte pranuar patjetër, edhe pse në film luajnë Luizi me Oltën, me të cilët nuk ka marrëdhënie dhe aq të mira.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit