Kronike | Gazeta Koha Jone | Page 2

Kronike

Home Kronike Page 2

Partia qe i mungon Shqipnisë?!

0
Nga Nest Zefi- Partia qe i mungon Shqipnisë?! Kuvendi i fundit i partisë të Lulzim Bashës më rikthen në mendje disa ide...

Plagosi me pushkë 59-vjeçarin në Tepelenë, arrestohet autori. Si ndodhi ngjarja

0
Plagosi me armë zjarri në malin e fshatit Matohasanaj një 59-vjeçar, për shkak të një konflikti për motive të dobëta ndërmjet...

Ministrat sot me paracetamol!

0

Blendi Fevziu shëtit me makinën më të çuditshme në Shqipëri

0
"Duke shëtitur me makinen me të çuditshme në Shqipëri zonjat e Elbasanit"- shkruan Blendi Fevziu.

Surpriza/India nis misionin hapësinor për të studiuar Diellin

0
"Zëri i Amerikës"- India ka nisur të shtunën misionin e saj të parë hapësinor për të studiuar Diellin, më pak se dy javë p...

VIDEO/ Të presësh me gërshërët e kuzhinës ”Rolex-it britanik”

0
Të rinjtë shqiptarë janë bërë kryefjalë në median britanike ''The Telegraph'', e cila ka publikuar një artikull që i dedikohe...

Analizë nga DW: Europa ime, premtimi i harruar i Selanikut

0
Në verën e vitit 2003, përpara 20 vjetësh, krerët e shteteve de të qeverive të BE-së dhe të Ballkanit u takuan në afërsi të S...