Home KRYESORE Foto që po bë...

Foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale, kur fillon zjarri në sallën e Parlamentit

2
0

Ajo që ndodhi sot në sallën e Kuvendit nuk do të harrohet lehtë; gjithçka ka ndodhur në këto 32 vite në atë sallë, por që ti vihej zjarri, nuk kishte ndodhur!

Fatmirësisht ndërhynë shpejt dhe u shua zjarri që do të përpinte krejt kuvendin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit