30 vite KOHA JONE | Gazeta Koha Jone

30 vite KOHA JONE

Home 30 vite KOHA JONE

Blendi Fevziu: Tiranë – Prishtinë – Tiranë, ose “Ra ky mort e u pamë”!

0
(Botuar me 2 shkurt 2006) Tiranë – Prishtinë - Tiranë, ose “Ra ky mort e u pamë”! Nga Blendi Fevziu Avioni i Albania...

Fjala e deputetit Nikoll Lesi pas padisë së kryeministrit dhe Xhoana Nanos për heqjen e imunitetit

0
(Botuar me 10 nëntor 2004) Fjala e deputetit Nikoll Lesi në seancën e pardjeshme parlamentare të votimit për heqjen e imun...

Erion Veliaj: Mero Baze, më në fund dhe PD-ja ka gjetur Xhoanën e vet

0
(Botuar me 28 tetor 2005) Mero Baze, më në fund dhe PD-ja ka gjetur Xhoanën e vet Nga Erion Veliaj Po e filloj me nj...

Top Story/30 vite “Koha Jonë” – Shkëlqimi i gazetës më të madhe, përballë një regjimi shtypës (VIDEO)

0
Top Story(TCH) transmetoi një dokumentar për 30 vjetorin e gazetës së parë të pavarur dhe më të madhen e historisë shqiptare ...

U mbars Pandi, por nuk polli

0
(Botuar me 23 shtator 2005) Nga Arian Cani E paparë, e paimagjinueshme, e tmerrshme!!! Ha ha ha ha ha ha ha !!! U mbars...

Stefan Çapaliku: Për një Institut Shqiptar të Kulturës

0
(Botuar me 7 mars 2006) Për një Institut Shqiptar të Kulturës Nga Stefan Çapaliku Çështjet e imazhit të Shqipërisë n...

Erli Murati: I mirë kur më duhesh, i keq për të më zëvendësuar

0
(Botuar me 8 tetor 2005) Nga Erl Murati Fatos Nano toli dje publikisht për herë të parë që pas dorëheqjes nga funksioni...

Moikom Zeqo: Fati i armëve të Skënderbeut si fati i Mona Lizës?

0
(Botuar me 18 tetor 2005) Edhe me rastin e 600-vjetorit të lindjes së Heroit, armët nuk dolën nga muzeu vjenez Moikom Z...

Erion Veliaj: Pardesyja e Marianës

0
(Botuar me 7 dhjetor 2005) Pardesyja e Marianës Nga Erion Veliaj Të dashur miq liberalë të djathtë, në Kryeministri,...