POLITIKE | Gazeta Koha Jone | Page 2350

POLITIKE

Home POLITIKE Page 2350

BE vendos këtë javë, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria peng i njëra-tjetrës

0
Rruga e Integrimit prej vitesh nuk është afër Shqipërisë. Kjo javë është vendimtare për fatin e Shqipërisë dhe Maqedonisë së ...

Mbi 1 milion vaksina anti-covid, Rama: Sezon turistik përtej pandemisë

0
Shqipëria është në ritmet më të mira të vaksinimit anti-covid. Pothuajse çdo javë në Rinas mbërrijnë falë qeverisë, vaksinat ...

Peng i kujt është Rama që po shet detin? Vasili shtron 19 pyetje: Pseudopatriotët kanë qepur gojën

0
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i është rikthyer çështjes së detit, ku thotë se pseudopatriotët kanë qepur gojën. "Pengu ...

Presidenti Meta sjell pamjet nga treva e Krajës, mes të cilave edhe Kisha e Gjon Buzukut

0
Presidenti Ilir Meta vijon të promovojë turizmin shqip. Përmes rrjeteve sociale, Meta sjell pamje nga monumentet kulturore...

Kthehen në atdhe grupi i ushtarëve shqiptarë me mision në Kabul

0
Është kthyer në Atdhe, Kontingjenti VI paqeruajtës i batalionit të Forcave Speciale si dhe Kontingjenti XIII paqeruajtës i ba...

Laget Fevziu (video)

0
Blendi Fevziu ka postuar një video me makinë të hapur ku shiu i bën qull.

Të lejohet muzika në lokale/ Unioni Turistik Shqiptar: Turistët s’kanë ardhur për të qëndruar brenda në hotel

0
Edhe ky sezon turistik është në pandemi, ndaj dhe Unioni Turistik Shqiptar përmes një shkrese zyrtare i është drejtuar Minist...

Operacion në zemër e një fëmije 10 ditësh/Flet një nga mjekët më të mirë shqiptar për kardiokirurgjinë, Altin Veshti

0
Një nga mjekët me të mirë shqiptar për kardiokirurgjinë, sidomos traspozicionin e arterieve të mëdha, Altin Veshti ka postuar...

Kryesia e PD-së, udhëzim degëve në qarqe për plotësimin e formularëve për analizën e zgjedhjeve të 25 prillit

0
Partia Demokratike ka kërkuar nga degët e saj në të gjitha qarqet që të plotësojnë një formular në lidhje me analizimin e asa...

Rama intervistë për TV më të madh në Francë: Korrupsioni po i lë vend sundimit të ligjit në Shqipëri

0
Vizita e fundit e kryeministrit Edi Rama ka qenë në Francë, aty ku ka dhënë edhe një intervistë për “France 24”, një nga tele...