Sporti | Gazeta Koha Jone | Page 3

Sporti

Home Sporti Page 3

Ten Hag mbron Onanën: I dyti më i mirë pas Kaminskit sipas statistikave!

0
Në prag të ndeshjes në “Saint James Park” kundër Neëcastle , trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, foli (dhe mbrojti) e...

Klubi i kategorisë së dytë në Arabinë Saudite kërkon të rrëmbejë De Bruyne

0
Klubet saudite vazhdojnë të synojnë kampionët europianë të futbollit. I fundit që përfundoi në qendër të vëmendjesështë Kevin...

Zgjidhet goli më i bukur i kualifikueseve të “Euro 2024”, Asani dhe Asllani pjesë e podiumit

0
UEFA ka publikuar rezultatet pas votimit të fansave për golin më të bukur të kualifikueseve të “Euro 2024”. Dy futbollistët e...

Derbi Tirana-Partizani premton spektakël, ja disa nga statistikat e këtij super dueli

0
Derbi është gjithmonë një derbi, sidomos nëse luhet nëse luhet në ambientin e mrekullueshëm të stadiumit “Air Albania”, që vi...

Maldini: Ky Milan është pa ideale, duhet respektuar historia e këtij klubi

0
Gjashtë muaj pas shkarkimit nga Milani, Paolo Maldini, në një intervistë të publikuar nga Repubblica, nuk i kurseu kritikat p...

“Euro 2025” U-17 në Shqipëri/ UEFA sjell një delegacion për inspektimin e infrastrukturës

0
Pak javë më parë, UEFA vendosi t’i besojë FSHF-së dhe Shqipërisë mikpritjen e finaleve të Kampionatit Europian 2025 për grupm...

Shpërthen Mourinho: Lojtarët luajnë në mënyrë “sipërfaqësore”

0
Trajneri i Romës, Jose Mourinho i akuzoi lojtarët e tij për një “qasje sipërfaqësore” në barazimin 1-1 kundër Servete në Euro...

Rrëfimi i Gjimshitit: U mërzita shumë kur ngela jashtë “Euro 2016”, por s’e mendova kurrë të lë Kombëtaren!

0
Kapiteni i Kombëtares sonë, Berat Gjimshiti ka dhënë së fundmi një intervistë shumë interesante për emisionin “Koha Shtesë” n...

Vlahovic sqaron thashethemet për largimin e mundshëm në verë: Isha i qetë, s’kam pasur dyshime!

0
Sulmuesi i Juventusit, Dusan Vlahovic ditën e sotme ka dhënë një intervistë për “La Gazzetta dello Sport” ku edhe ka komentua...

Onana-s mund t’i ndalohet që të luajë me United për shkak të një rregulli nga FIFA

0
Andre Onana mund të ndalohet që të luajë për Manchester United për shkak të një rregulli pak të njohur nga FIFA. Numri një i ...