Rajoni | Gazeta Koha Jone | Page 3

Rajoni

Home Rajoni Page 3

”Serbët të marrin pasaportat tona për të lëvizur lirshëm”, Kosova del kundër vendimit të KE

0
Qeveria Kurti del kundër propozimit të Komisionit Europian për heqjen e vizave edhe për serbët e Kosovës që kanë pasaporta të...

Stoltenberg nis vizitën 2 ditore në Shkup këtë pasdite

0
Siç është paralajmëruar, vizitën zyrtare Stoltenberg do ta fillojë në Qeveri, pas së cilës do të mbahet një konferencë e përb...

Vuçiç: “Nuk ka Asosacion të komunave me shumicë serbe sa të jetë Kurti në pushtet”

0
Gjatë takimit me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Stoltenberg, Presidenti Vuçiç ka akuzuar ndërkombëtarë për “mosmbrojtje...

Vuçiç i përgjigjet përfaqësuesit të NATO-s: Punë për ne se ku do ta dërgojmë ushtrinë tonë!

0
Pas deklaratës së Sekretari të Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, i cili theksoi se grumbullimi i forcave të ushtrisë ...

Ushtria Serbe pranë kufirit me Kosovën- Stoltenberg: Nuk ndihmon në qetësimin e situatës!

0
Në një vizitë zyrtare në Ballkan prej ditës së hënë Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, në takim me kreun e ...

Osmani me Stoltenberg: Nëse Serbia nuk përballet me sanksione, mund të cenojë sërish sigurinë

0
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka kërkuar nga sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg që të ndëshkohet Serbi...

S*lmi në Banjskë, Stoltenberg nga Prishtina: Stabiliteti në rajon ka rëndësi. Autorët të mbajnë përgjegjësi

0
Këtë të hënë sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, nisi njuë tur ballkanik. Ai nga Pristina deklaroi se shtimi...

Stoltenberg nga Sarajeva: I shqetësuar nga ndikimi i Rusisë

0
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg ka nisur nga Sarajeva turin e tij ballkanik disa ditor. Në konferencën ...

Policia greke sekuestron 75 kg kanabis në zonën e Igumenicës

0
Sipas policisë greke është vendosur në pranga shtetasi grek me origjinë shqiptare. Bëhet me dije se policia helene kis...

Moti i keq në Bullgari dhe Rumani, humbin jetën 2 persona

0
Moti i keq në Bullgari, humbin jetën dy persona Dy persona kanë humbur jetën pasi erëra të fuqishme goditën Bullgarinë dhe...