Menu
Artan Lame: Kam qejf të kandidoj për Bashkinë e Tiranës. Me hanë duart për këtë qytet.

Artan Lame: Kam qejf të kandidoj për Bashkinë e Tiranës. Me hanë duart për këtë qytet.

Ne emisionin e Sokol Balles ne Top Story ne Top Channel i ftuar nder te tjere ishte edhe Artan Lame, drejtor i pergjithshem i ALUIZNI-t, i cili i pyetur nga drejtuesi i emisionit nese do te kandidoj per kryetar Bashkie ne kryeqytet ai tha se "...

Editoriali i "KOHA JONE"

Ku u njoh Sokol Feka me trafikantët e drogës dhe jeta plot hije e tij

29-01-2015

Ku u njoh Sokol Feka me trafikantët e drogës dhe jeta plot hije e tij

Sokol Feka, majori i Forcave të Armatosura të Shqipërisë që u rrëzua në helikopterin e mbushur me drogë, në Spanjë, k...

Politika

Kuvendi rrëzon Nishanin, PD: Duam transparencë për Gjykatën e Lartë

29-01-2015

Kuvendi rrëzon Nishanin, PD: Duam transparencë për Gjykatën e Lartë

Kuvendi ka rrëzuar dy dekretet e Nishanit për kthimin e ndryshimet të ligjit për KLSH dhe Gjykat&...

Gorbaçov:Rusia dhe SHBA mund të përfshiheni në konflikt të armatosur

29-01-2015

Gorbaçov:Rusia dhe SHBA mund të përfshiheni në konflikt të armatosur

Mikhail Gorbachev ka akuzuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës, se po e shtyjnë Rusinë drejt Luft&e...

Berisha:Rama terror mbi Gjykaten.Shpeton Xhuvanin nga burgu i përjetshem

29-01-2015

Berisha:Rama terror mbi Gjykaten.Shpeton Xhuvanin nga burgu i përjetshem

Ne nje postim ne facebook ish-kryeministri Berisha shkruan se "Rama terror mbi Gjykaten. Kostandinit te Partise ...

Akuzat e Berishës: Rama bëri presion për mosdënimin e Xhuvanit

29-01-2015

Akuzat e Berishës: Rama bëri presion për mosdënimin e Xhuvanit

Ish- kryeministri Sali Berisha mendon se kryeministri Edi Rama ka bërë presion mbi gjykatat për të...

Albin Kurti:Nuk ka dhunë që na ndalë .Protestë të mërkurën, 4 shkurt, ora 12:00

29-01-2015

Albin Kurti:Nuk ka dhunë që na ndalë .Protestë të mërkurën, 4 shkurt, ora 12:00

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka bërë të ditur se protestat për shkark...

Ekonomi

Kurthi i kredive në franga zvicerane

29-01-2015

Kurthi i kredive në franga zvicerane

Për vite të tëra bankat u rekomandonin huamarrësve që të mos i merrnin kreditë e t...

Panariti: Mbështetje kooperativave, maksimalizojnë rendimentin dhe ulin kostot

28-01-2015

Panariti: Mbështetje kooperativave, maksimalizojnë rendimentin dhe ulin kostot

Është zhvilluar në Ministrinë e Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të U...

Haxhinasto: Rruga aset kombëtar, penalizim për këdo që ndërhyn pa autorizim

28-01-2015

Haxhinasto: Rruga aset kombëtar, penalizim për këdo që ndërhyn pa autorizim

Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto deklaroi sot se numri i aksidenteve rrugore gjat&e...

Ambasadori Lu: Nxitje investimeve amerikane në Shqipëri

28-01-2015

Ambasadori Lu: Nxitje investimeve amerikane në Shqipëri

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri priti sot në një takim ambasadorin e Shtetev...

Intervista

"Të gatshëm për dialog, por grekët ta harrojnë anullimin e borxhit"

29-01-2015

"Të gatshëm për dialog, por grekët ta harrojnë anullimin e borxhit"

Nga Sylvie Kauffmann dhe Cedric Pietralunga Drejtoresha e Përgjithshme e Fondit Monetar Ndërkomb&e...

Pjerin Ndreu rrëfen 21 janarin dhe thotë se tani radhën e ka drejtësia

29-01-2015

Pjerin Ndreu rrëfen 21 janarin dhe thotë se tani radhën e ka drejtësia

Deputeti Pjerin Ndreu tregon ngjarjet e “21 Janarit” dhe të gjithë atë që i ndodhi pa...

Saimir Tahiri: Kush po luan me tritolin?

27-01-2015

Saimir Tahiri: Kush po luan me tritolin?

Zoti Tahiri, para pak disa ditësh keni ngritur zërin ndaj një rasti të rëndë në Fi...

"Bosnja duhet ta njohë pavarësinë e Kosovës"

26-01-2015

"Bosnja duhet ta njohë pavarësinë e Kosovës"

Deutsche Welle: Zonja nënkryetare e parlamentit, në Kosovë më së shumti flitet për mino...

Nga Kosova

Jahjaga dekreton ligjin për minierën e Trepçës

29-01-2015

Jahjaga dekreton ligjin për minierën e Trepçës

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka dekretuar sot ligjin “për riorganizimin e ndërmarrjev...

E bija e veteranit vuan nga tumori në kokë, nuk ka para për ilaçet e saj

29-01-2015

E bija e veteranit vuan nga tumori në kokë, nuk ka para për ilaçet e saj

Ndonëse është e bija e veteranit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (U&Ccedi...

Familja dhjetë anëtarëshe nga Klina në ISIS

29-01-2015

Familja dhjetë anëtarëshe nga Klina në ISIS

Tre vëllezër, dy prej tyre me gra dhe pesë fëmijë, të familjes Hasni nga Klina, para ka...

Jabllanovic pritet të japë dorëheqje

28-01-2015

Jabllanovic pritet të japë dorëheqje

 Ministri për Kthim dhe Komunitete, Aleksander Jabllanoviq pritet të japë dorëheqje.Kët...

Kohajonë Sport

Gugash Magani: Tirana, për titullin nuk ka nevojë për tolerime!

29-01-2015

Gugash Magani: Tirana, për titullin nuk ka nevojë për tolerime!

  Për trajnerin e Tiranës, Gugash Magani, fitorja në ndeshjet ku rezultati mund të jet&e...

Ditmar Bici akord me Flamurtarin, kontratë për dy sezone e gjysmë

29-01-2015

Ditmar Bici akord me Flamurtarin, kontratë për dy sezone e gjysmë

Flamurtari e nisi merkatone dimrit me largimet e disa lojtarëve titullarë, si të Gjergj Muzaka, Gledi ...

Çështja Olayinka, Kukësi i shpall “luftë” Skënderbeut, akuza presidentit Takaj

29-01-2015

Çështja Olayinka, Kukësi i shpall “luftë” Skënderbeut, akuza presidentit Takaj

Betejë në distancë mes Kukësit dhe Skënderbeut, pas pezullimit të sulmuesit nigerian, P...

Bedi Buval në Vlorë, Flamurtari i paguan 120 mijë euro rrogë (Foto)

29-01-2015

Bedi Buval në Vlorë, Flamurtari i paguan 120 mijë euro rrogë (Foto)

Flamurtari këtë sezon kërkon më shumë nga sulmi.  Pasi ka dalë nga objektivi p&eum...

ShowBiz

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

29-01-2015

Të pasmet më të pëlqyera në internet (FOTO)

Të pasmet më të pëlqyera në internet (FOTO)

Harrojeni Kim Kardashian ose ndonjë modele tjetër. Nëse keni menduar se Kim i ka të pasmet më...

29-01-2015

Edhe Amanda Holden e nxjerr në shesh! (FOTO)

Edhe Amanda Holden e nxjerr në shesh! (FOTO)

Gjyqtarja e  shout " Britain’s Got Talent", Amanda Holden ka treguar talentin e saj të v&eu...

29-01-2015

Femra të zjarrta me poza para pasqyrës! (Foto)

Femra të zjarrta me poza para pasqyrës! (Foto)

Këto vajza seksi shihet qartë se të duan të paraqesin veten në pasqyrë dhe të foto...

28-01-2015

Konkurrentja e Big Brother kalendar super hot (FOTO)

Konkurrentja e Big Brother kalendar super hot (FOT…

Ish-konurrentja e Big Brother 10 në Itali, Sarah Nile, ka bërë një kalendar super hot. Ajo ka...

28-01-2015

Jessie J ndez skenën (FOTO)

Jessie J ndez skenën (FOTO)

Jessie J është një nga këngëtaret më të mira të muzikës britanike. P...

27-01-2015

Ëngjëjt e ‘Victorias’ bëhen sërish seksi (FOTO)

Ëngjëjt e ‘Victorias’ bëhen sërish seksi (FOTO)

Modelet seksi, të ashtuquajtura "Engjëj", kanë shkëlqyer në reklamën e r...

27-01-2015

“E dashuruar” në trupin e saj

“E dashuruar” në trupin e saj

Modelja e bukur, Kate Upton, së fundmi ka folur rreth trupit të saj dhe ka deklaruar se gjithmonë e ka...

26-01-2015

Kjo është Miss Universi (FOTO)

Kjo është Miss Universi (FOTO)

Kjo është Miss Universi e cila sapo është zgjedhur. Bëhet fjalë për 22-vje&cce...

26-01-2015

Zbulohet arsyeja e vërtetë e ndarjes së Ronaldos me Irina Shayk (FOTO)

Zbulohet arsyeja e vërtetë e ndarjes së Ronaldos m…

Nuk ishte tradhtia e Irina Shayk me Dwight Johnson ajo që e dërgoi ҫiftin në ndarje. Mediat evropi...

26-01-2015

Shqiptarja që përfaqëson Gjermaninë ne Miss Universe (FOTO)

Shqiptarja që përfaqëson Gjermaninë ne Miss Univer…

Bukuroshja nga Klina e Kosovës, në shtator të vitit 2014 është zgjedhur Miss Gjermania. ...

26-01-2015

Edhe deti nuk ia shuan dot zjarrin Miley Cyrus (FOTO)

Edhe deti nuk ia shuan dot zjarrin Miley Cyrus (FO…

Miley Cyrus nuk di të ndalet në misionin e saj për t’u zhveshur sa të mundet. E fotogra...

25-01-2015

Rita Ora, rrëfim ekskluziv rreth “The Voice UK”

Rita Ora, rrëfim ekskluziv rreth “The Voice UK”

Rita Ora është padyshim një ndër artistet më të suksesshme të momentit. Nd&eum...

25-01-2015

Ja pse Leonardo Di Caprio ka mbajtur mjekër

Ja pse Leonardo Di Caprio ka mbajtur mjekër

Kohët e fundit i ka habitur të gjithë me mjekrën e tij të madhe, por më në fund t&...

25-01-2015

Kjo është vajza më e zhveshur e Instagramit (FOTO)

Kjo është vajza më e zhveshur e Instagramit (FOTO)

Quhet Haylie Noire. Aktualisht ka 52770 ndjekës në rrjetin e saj social Instagram. Ajo nuk është ...

Kohajone videoDhunë gjatë protestave në Kosovë

0 sec.
Views: 0
Dhunë gjatë protestave në Kosovë

Aksident i frikshëm

0 sec.
Views: 0
Aksident i frikshëm

Të shohësh vdekjen me sy

0 sec.
Views: 0
Të shohësh vdekjen me sy

Irina Shayk ju lë pa fjalë!

0 sec.
Views: 0
Irina Shayk ju lë pa fjalë!

Bukuroshet angleze

0 sec.
Views: 0
Bukuroshet angleze

Qeni përdoret për transport

0 sec.
Views: 0
Qeni përdoret për transport

Përballja me grabitësit

0 sec.
Views: 0
Përballja me grabitësit

Bukuroshet në shtrat

0 sec.
Views: 0
Bukuroshet në shtrat

Francë, momenti i vrasjes së pengmarrësit

0 sec.
Views: 0
Francë, momenti i vrasjes së pengmarrësit

Rama nuk lë të shajnë Saliun

0 sec.
Views: 0
Rama nuk lë të shajnë Saliun

Ja si stërvitet portieri i Korabit

0 sec.
Views: 0
Ja si stërvitet portieri i Korabit

Si të rrahësh veten

0 sec.
Views: 0
Si të rrahësh veten

Video gazmore, reale

0 sec.
Views: 0
Video gazmore, reale

Pamje të rralla, mulliri 400 vjeçar i Deçanit

0 sec.
Views: 0
Pamje të rralla, mulliri 400 vjeçar i Deçanit

Kur të sulmojnë kafshët

0 sec.
Views: 0
Kur të sulmojnë kafshët

 Ronaldo vishet si lypës për një fans

0 sec.
Views: 0
Ronaldo vishet si lypës për një fans


Gazeta

Televizione

Kosovare

Shtypi i Huaj

Institucione Kushtetuese

Kontakte