Grosistët ngrenë dyshime për tenderin e ilaçeve

Grosistët ngrenë dyshime për tenderin e ilaçeve

Përfaqësues të kompanive farmaceutike grosiste kundërshtojnë vendimin e Ministrisë së Shëndetësisë për ndryshim të procedurave të tenderit për barnat spitalore. Sipas tyre nga lista e kërkesave për kompanitë është hequr...

Rama: Rigjallërimi i artizanatit, ruajtje e traditës

Rama: Rigjallërimi i artizanatit, ruajtje e traditës

Kryeministri Edi Rama dhe ai i Kosovës Hashim Thaçi vizituan sot panairin e punimeve artizanale të artizanëve të Kukësit dhe zonave përreth. Kryeministri Rama admiroi një pjesë të vyer të traditës...

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka inkurajuar sot Prokurorinë të ...

Në përgjigje të mospjesëmarrjes në ceremoninë e organizuar me rastin ...

Dega e Partisë Socialiste në Elbasan ka reaguar përmes kryetares së saj, ...

Para krizës së Ukrainës, mbledhjet e ministrave të Mbrojtjes të BE ...

Mbi një milion e gjysmë pyetje, ndër të cilat pjesa më e madhe mbi ...

Shkencëtaret na shfaqin në këtë seri fenomenet me spektakulare të ...

“Ministria e Drejtësisë po bën përpjekje për të larguar ...

Ministria e Drejtësisë ka bërë kallëzim penal në Prokurori, pasi në arkivën e saj janë zhdukur ...

“Drejtor i Metrologjisë është emëruar Muharrem Meko, ish-kryetar i Partisë Socialiste në Korcë, i ...

Komisioni parlamentar i sigurisë rrëzoi kërkesën për të raportuar ministrja e mbrojtjes Kodheli mbi ...

Qeveria shqiptare dhe ajo e Kosovës synojnë krijimin e një tregu të përbashkët ekonomik, i cili të ...

Ndonëse kemi hyrë në stinën e pranverës, reshjet e dëborës kanë përfshirë zonat veriore të vendit. ...

Një studim i Zyrës së OKB-së për Krimin dhe Drogën (UNODC), në bashkëpunim me Institutin e ...

Deti i trazuar dhe era e fortë janë  bërë sot shkak për vonesat e trageteve të linjës Bari – ...

"Pa pranimin e fajit nuk ka pajtim" Roland Jahn, i cili edhe vetë ka qenë viktimë e regjimit të ...

Edi Rama, duam apo nuk duam, futi një element të ri në politikën e tij të administrimit të ...

Për herë të parë, që pas krijimit të këtij institucioni, ...

Dhjetorin e kaluar presidenti Obama emëroi ambasador në Pekin një ndër ...

HITET PER KOHEN E LIRË

Дешевые авиабилеты - http://aviatickets.org

(Vijon nga numri i kaluar) Skenar për film horror 4 mars 1997 . Rebelët në Vlorë pushtojnë ...

Themeli i parë i Europës sonë aktuale është hedhur gjashtëdhjetë vite më parë, në vijim të një ...

Thuajse ¼-ta e projekt-akteve të parashikuara sivjet për shqyrtim dhe miratim nga Ministria jonë e ...

Komisioni Parlamentar i Sigurisë Kombëtare është përfshirë në debate të ashpra mes opozitës dhe ...

Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar dje punën e Policisë së Shtetit gjatë 6 muajve të fundit, duke ...

Të gjithë ata kandidatë që e kanë mbaruar një fakultet të akredituar në degët infermierë, mami, ...

Fakulteti i Shkencave Sociale, Departamenti i Filozofisë ka reaguar ndaj opinionit që Prof. ...

Herpes simplex është një infeksion shumë i shpeshtë virusal. Kjo sëmundje paraqitet në formë të një ...

Duhanpirja është më e lartë tek meshkujt, sesa tek femrat, përkatësisht 60 % kundrejt 18. ...

Cirroza është dhëmbëzim i mëlçisë. Ky ind i dhëmbëzuar (shkallëzuar, gungëzuar, në formë luspash), ...

Duke qënë se tashme secili prej nesh është i rrezikuar nga virozat gripale më teper se kurrë, ...

Keni qenë më parë këpucar dhe dëshironi të ndryshoni profesion. Mund të bëheni trajner futbolli. ...

aks

Leonardo Dicaprio është duke bërë pushi dhe qejf në Bora Bora me të dashurën e tij të re. Aktori i ...

Jolie-të e vogla rriten. Bukuria dhe statusi botëror i Angelina Jolie janë një burim frymëzimi për ...

Kim Kardashian ka shikuar një vilë të bukur në Francë gjatë të hënës, si një vend i mundshëm për ...

Shumë të famshëm duan të demonstrojnë pasurinë e tyre dhe të tregojnë se jetojnë një jetë luksoze, ...

Draya Michele njëra nga yjet e reality show “Grat e basketbollistëve”, ka vendosur t’ju bej dhurate ...

Ndonëse Lake Bell nuk vjen nga një familje me emër, ajo po bën mjaftueshëm punë për të bërë emrin e ...

Tajlandë - Kim Kardashian ka realizuar një set të ri fotografik në ...

Kate Upton është duke fituar çdo ditë e më shumë zemrat e miliona njerëzve anë e mbanë botës dhe ...

Futbollisti brazilian i klubit të Barcelonës, Neymar, i ka dhënë fund lidhjes së tij me Bruna ...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka vazhduar që të mahnisë botën e shoubizit ...

Kim Kardashian dhe Kanye West raportohet se do të martohen në mënyrë sekrete në Los Angeles pak ...

Lady Gaga ka postuar një fotografi 'selfie' në profilin e saj në Facebook ku duket pa grim dhe, ...

                        

Rusia ka ”projekte të ashpra” për destabilizimin e pjesës jugore dhe lindore të Ukrainës përtej ...

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, i shprehu homologut rus, Vladimir ...

Bashkimi Evropian vendosi sot të zgjerojë listën e personaliteteve ruse dhe ukrainase pro-ruse nën ...

Loading
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/0.vajzat.1gk-is-537.jpglink
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/0.vajzat.2gk-is-537.jpglink
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/0.vajzat.3gk-is-537.jpglink
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/0.vajzat.4gk-is-537.jpglink
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/0.vajzat.5gk-is-537.jpglink
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-537link
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/0.vajzat.7gk-is-537.jpglink
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/0.vajzat.8gk-is-537.jpglink
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/0.vajzat.9gk-is-537.jpglink
http://kohajone.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/0.vajzat.10gk-is-537.jpglink

«
»
  1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9